Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
13. 5. 2018

15 let záruka na fólie DELTA®-PREMIUM

 

Německá společnost Dörken vyrábí pojistné hydroizolace do šikmých střech pod označením DELTA® už od roku 1961. Naše fólie jsou dlouhodobě měřítkem kvality na náročném evropském trhu a jsou ověřeny používáním v praxi. Použité prvotřídní materiály při výrobě a kontrola v každém stupni výrobního procesu zaručují vysokou kvalitu, bezpečnou funkci a životnost. Naši zákazníci se na tuto kvalitu mohou spolehnout už dlouhá léta, proto nově poskytujeme na výrobky fólií z rodiny DELTA®-MAXX a DELTA®FOXX nadstandardní 15-ti letou záruku na funkčnost fólie v zabudovaném stavu.

V roce 1987 jsme začali s výrobou první difuzně otevřené fólie DELTA®-PURAFOL, která byla předchůdkyní fólie DELTA®-MAXX. Taktéž fólii DELTA®-FOXX vyrábíme již od roku 1997. Tyto zkušenosti ověřené v reálných podmínkách v praxi (fólie řady DELTA®-MAXX 30 let a fólie řady DELTA®-FOXX 20 let) nás jako jediné na trhu vedly k rozhodnutí poskytnout takovouto nadstandardní záruku v oblasti poistných hydroizolácii.

15-ti letá záruka se vztahuje na funkčnost produktu a týká se fólií DELTA®-MAXX, DELTA®-MAXX PLUS, DELTA®-MAXX WD, DELTA®-MAXX X a fólií vhodných na dešti odolní podstřeší DELTA®-FOXX a DELTA®-FOXX PLUS. Podmínkou poskytnutí této speciální záruky je dodržení zásad, které stanovuje výrobce. Ty jsou uvedeny na stránce www.dorken.cz a www.dorken.sk v sekci „Ke stažení“.

Speciální záruční podmínky se vztahují na uvedené výrobky zakoupené koncovým zákazníkem po1.1.2018: DELTA®-MAXX, DELTA®-MAXX PLUS, DELTA®-MAXX WD, DELTA®-MAXX X, DELTA®-FOXX a DELTA®-FOXX PLUS.

Dle podkladů společnosti Dörken, s. r. o.

15 let záruka na fólie DELTA®-PREMIUM

Žádost o více informací od firmy Dörken, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy Dörken, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Viz také:
06. - Střechy a příslušenství

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2020 Business Media CZ, s. r. o.