Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
11. 12. 2009

Broušené cihly Porotherm mají nové ”křestní” jméno

 

Broušené cihly POROTHERM dostanou k 1. lednu 2010 nové „křestní“ jméno. Budou tak v prodeji v Česku, Slovensku, Maďarsku a Polsku pod shodným označením POROTHERM Profi. Tento krok, při němž v Česku končí obchodní název POROTHERM CB, by měl stavebníkům usnadnit orientaci na globalizujícím se trhu.

Broušené cihly si získaly za dobu svojí existence velkou řadu příznivců. Pro velmi rychlé a jednoduché zdění si je oblíbili stavebníci svépomocí i stavební firmy. Velkou roli v jejich rostoucí popularitě hraje i skutečnost, že umožňují ekonomicky nejvýhodnější způsob výstavby.

Rychle, jednoduše, i za mrazu

Cihly POROTHERM Profi jsou zabroušeny na milimetr přesně na výšku 249 mm. Na jejich ložnou plochu se nanáší pouze jednomilimetrová vrstva pojiva. Je jen na stavebnících, zda se rozhodnou pro tenkovrstvou maltu aplikovanou speciálním válečkem, nebo si vyberou technologii POROTHERM DRYFIX.SYSTEM. V tom případě se cihly spojují speciální pěnou, kterou stavebníci dostanou zdarma při nákupu cihel. Pro vlastní zdění stačí pouze dóza s pěnou a aplikační pistole. Touto technologií lze stavět i v zimě v mrazu do -5 °C.

Ekonomicky výhodná výstavba

Vedle vysoké kvality je zdivo z broušených cihel pro stavaře výhodné i ekonomicky. Díky nízké pracnosti a velké rychlosti výstavby lze například technologií POROTHERM DRYFIX.SYSTEM zvládnout hrubou stavbu rodinného domu už za týden. Velmi důležitá je i skutečnost, že v přepočtu na čtvereční metr je zdivo z cihel POROTHERM cenově výhodnější než z pórobetonu.

Profi stavba i pro neprofesionály

Vysoká přesnost broušených cihel, široké množství doplňků a jednoduchá technologie zdění umožňují, aby stavbu na technicky profesionální úrovni zvládli i stavebníci svépomocí. Pokud by přesto potřebovali pomoc, kdykoli mohou využít servisu stavebních techniků. Při samotném zakládání stavby pak mají k dispozici bezplatnou službu „Pomoc při založení stavby“. V jejím rámci přijede na stavbu specializovaný technik, pomůže se založením a vysvětlí další postup zdicích prací. Návštěva technika na stavbě a jeho pomoc je v rozsahu do 5 pracovních hodin.

Více informací získáte na www.porotherm.cz.

tisková zpráva

POROTHERM Profi - Sestav-3-DRYFIX
POROTHERM Profi - Sestav-3-DRYFIX

URL:
http://www.wienerberger.cz

Žádost o více informací od firmy Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.
 
Další informace získáte od firmy Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2020 Business Media CZ, s. r. o.