Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 
O iSTAVinfo

Stránky iSTAVinfo jsou součástí systému databází AECinfo.com, který obsahuje informace o stavebních produktech pro projektanty, architekty a další stavební odborníky. Těsné propojení na stránky jednotlivých výrobců umožňuje mít všechny informace stále aktuální a informovat o novinkách na trhu prakticky ihned.

Česká verze byla spuštěna v říjnu 2007 jako iMATERIÁLYinfo, v březnu 2010 byl portál převeden pod korporátní logo iSTAVinfo. Neustále jsou doplňovány nové firmy a produkty a zároveň je průběžně aktualizován obsah stávajících prezentací.

Portál AECinfo.com vznikl v roce 1996 jako jedinečný zdroj informací pro architekty, projektanty a odborníky z oblasti stavebnictví. AEC jsou iniciály oborů, pro které je portál určen – architecture/engineering/construction. Stránky průměrně zaznamenávají více než milión návštěv měsíčně. Architekti, stavební inženýři, dodavatelé stavebních výrobků, majitelé a správci objektů, studenti stavebních škol – ti všichni využívají AECinfo jako základní zdroj informací o stavebních produktech.

Během své existence se portál AECinfo stal jednou z nejoblíbenějších webových stránek v oboru stavebnictví. V současnosti je podle certifikace Alexa hodnocen mezi 1 % nejlepších webových stránek celkově. Mezi svými oblíbenými stránkami ho mají zařazeny tisice návštěvníků a odkazy na něj jsou umístěny na stovkách webových stránek. Dosahuje vynikajících pozic při vyhledávání na všech hlavních internetových vyhledávačích.

Portál AECinfo/iSTAVinfo není spjat se společnostmi zařazenými v databázi na našich stránkách. K vyhledání kontaktů na tyto společnosti použijte vyhledávací pole v levém horním rohu této stránky. Informace o možnostech a podmínkách inzerce na stránkách iSTAVinfo Vám poskytne naše obchodní oddělení, více informací naleznete zde.

Mezinárodní centrála

Docu Group AG
Kirchägerten 3
CH-4223 Blauen BL
Švýcarsko
Tel: +41 (0)61 761 41 41
Fax: +41 (0)61 761 22 33
E-mail: pdc@aecinfo.com

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2020 Business Media CZ, s. r. o.