Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
7. 6. 2014

Elektronický katalog systémů Rigips

 

Elektronický katalog systémů Rigips je digitální forma známé Velké knihy sádrokartonu. Díky její implementaci do prostředí ArchiCADu a Revit Architecture odpadá architektům a projektantům složité vyhledávání při použití sádrokartonových a dalších konstrukcí v jejich projektech.

Katalog obsahuje téměř kompletní sortiment firmy Rigips, do kterého spadají konstrukce předstěn, šachtových stěn, příček, bezpečnostních konstrukcí, modrých akustických konstrukcí, podhledů, podkroví, střech, stropů a suchých podlah. Z konstrukčního hlediska jsou tedy kromě konstrukcí z nejznámějších sádrokartonových desek použity i konstrukce obsahující desky Rigidur, Rigitherm, Rigistabil nebo Glasroc, a to v kombinaci s doporučeným typem minerální izolace a o minimální objemové hmotnosti.

Systém je do programů ArchiCAD a Revit Architecture naprogramován jako doplněk API (Add-on), který na základě požadovaných parametrů vytvoří konkrétní sendvičovou konstrukci. Uživatel tak nemusí listovat v tištěném katalogu a vytvářet materiály nebo konstrukce ručně. Postup práce je velmi jednoduchý - z nabízených kritérií si projektant zvolí ty, které jsou pro něj podstatné (např. požární odolnost, celkovou tloušťku konstrukce, vzduchovou neprůzvučnost) a doplněk vyfiltruje ty možnosti, které jeho požadavku odpovídají. U vybrané konstrukce lze následně zobrazit její podrobný popis, produktový list v PDF a hlavně ji vložit do ArchiCADu či Revit Architecture, a to vygenerováním sendviče nebo rovnou přiřazením ke zvoleným prvkům zdí, desek nebo střech.

Katalog je kompatibilní s programy: Revit Architecture - verze 2014, ArchiCAD verze 17.

Dle podkladů společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. - Divize Rigips.

Elektronický katalog systémů Rigips

URL:
http://www.rigips.cz

Žádost o více informací od firmy Saint-Gobain Construction Products CZ a. s. - Divize Rigips
 
Další informace získáte od firmy Saint-Gobain Construction Products CZ a. s. - Divize Rigips po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2020 Business Media CZ, s. r. o.