Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
17. 3. 2018

Již po dvaadvacáté zvládla komprimační páska TP600 náročný povětrnostní test

 

I přes stabilně vynikající výsledky jsou vývojáři každý rok znovu nadšení: „Je neuvěřitelné, že páska z polyuretanu funguje tak dobře i poté, co byla po 22 let vystavena povětrnostním vlivům! Zejména, když vezmeme v úvahu drsné počasí v Bavorsku,“ svěřuje se Dr. Markus Komma spontánně s dojmy poté, co obdržel nejnovější zkušební protokoly MPA Bau Hannover z prosince 2017.

Vedoucí oddělení výzkumu a vývoje společnosti tremco illbruck v Bodenwöhru dohlíží již celé roky na pravidelné testy pásky illbruck TP600 illmod 600, které provádějí nezávislí auditoři. Stejně jako v předchozích letech byl i tentokrát výsledek víc než dobrý: Páska vysoké kvality dokonale těsní i při silném dešti a má dostatečné pohybové rezervy.

Výsledky testu tak znovu dokazují, že komprimační páska illmod 600 ideálně ochrání jakékoliv stavební spáry. Páska odolá i vysokému zatížení při nepřetržité expozici hnanému dešti, sněhu, kroupám, slunečním paprskům a lepivým nánosům pylu, což jsou situace, které se u spár na fasádách v běžném provozu a v tak extrémní podobě ani nevyskytují. Zvláštní test navíc prokázal těsnost v silném dešti nejen při obvyklých 600 Pa, ale i při 1350 Pa!

Komprimovaná páska illbruck TP600 illmod 600 se již od roku 1965 osvědčuje pro těsnění spár na fasádě až do šířky 40 mm, které poskytuje spolehlivou ochranu před silným deštěm a zároveň umožňuje difúzi vodních par. Páska je součástí systému i3, který zahrnuje ty nejlepší materiály illbruck a nabízí řešení pro trvanlivé těsnění oken a přechodů fasád.

V roce 1995 zahájila společnost tremco illbruck, jako první výrobce těsnění pro spáry na fasádách, test odolnosti pásky vůči povětrnostním vlivům. Institut MPA Bau každoročně potvrzuje její vysokou funkčnost. Institut ift Rosenheim ověřil a potvrdil dobrou použitelnost pásky v praxi. Páska illmod 600 je navíc držitelem označení EC1PLUS, což znamená „velmi nízké emise“. Potvrzuje zdravotní nezávadnost, značku kvality FDKS institutu RAL, dokládající vynikající funkčnost, a v neposlední řadě i evropské označení CE.

Další informace pro tisk:
Tremco illbruck s.r.o.
Richard Cemus, Marketing Manager
richard.cemus@tremco-illbruck.com

Dle podkladů společnosti tremco illbruck s. r. o.

Již po dvaadvacáté zvládla komprimační páska TP600 náročný povětrnostní test

Žádost o více informací od firmy tremco illbruck s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy tremco illbruck s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Viz také:
11. - Spojovací a upevňovací materiál, pásky a profily

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2020 Business Media CZ, s. r. o.