Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
9. 4. 2012

Kvalitní a stylové barevné podlahy

 

Pro moderní architektonické řešení podlahy v interiérech rozšířila v letošním roce skupina Českomoravský beton typovou řadu litého cementového potěru o CEMFLOW®Look, který je ideálním východiskem pro barevné řešení podlahy v interiéru.

Skupina Českomoravský beton uvedla na trh v ČR jako první v oblasti transportbetonu litý cementový potěr pod obchodní značkou CEMFLOW®. Tento produkt je díky unikátní receptuře objemově stálý, s maximální hodnotou smrštění 0,5 mm/m, při zachování vysoké tekutosti směsi. Zjednodušeně řečeno, tento stavební materiál v sobě spojuje aplikační výhody anhydritového potěru s výhodami cementových výrobků. Své využití tak nachází při realizaci podlahy, kde je díky zvýšené vlhkosti nutné použít právě cementový výrobek. Ukazuje se však, že mnoho stavebníků oceňuje, nejen rychlost realizace a univerzálnost použití, ale zejména zrychlení pokládky nášlapných vrstev a tím celkové zkrácení doby výstavby. Navíc jsou možné další aplikace pro úpravy povrchu.

Zajímavé řešení nabízí typ CEMFLOW®Look, který dokáže splnit i náročné požadavky architektů a investorů na barevný design podlah v interiérech. V případě zájmu lze potěr probarvit na barevnou škálu dle vzorníku a po té provést vytvrzení povrchu. Vznikne tak otěruvzdorný, vysoce dekorativní povrch s přirozenou strukturou betonu v řezu, což je velmi zajímavé pro moderní architektonická řešení. V budoucnu může tento systém řešení dokonce nahradit používání dlažeb, či litých finálních stěrek, stejně jako je tomu v zahraničí. Toto ojedinělé architektonické řešení bylo použito například při rekonstrukci prostor pro Ústav designu Fakulty architektury ČVUT či Bílkovy vily na pražských Hradčanech. V případě zájmu lze potěr probarvit na barevnou škálu dle vzorníku a po té provést vytvrzení povrchu. Vznikne tak otěruvzdorný, vysoce dekorativní povrch s přirozenou strukturou betonu v řezu, což je velmi zajímavé pro moderní architektonická řešení. V budoucnu může tento systém řešení dokonce nahradit používání dlažeb, či litých finálních stěrek, stejně jako je tomu v zahraničí. Toto ojedinělé architektonické řešení bylo použito například při rekonstrukci prostor pro Ústav designu Fakulty architektury ČVUT či Bílkovy vily na pražských Hradčanech

Cemflow® se na stavbu dopravuje autodomíchávačem. Podle objednávky Vám požadovaný typ a množství betonu zavezeme na stavbu, kde jej pomocí mobilních čerpadel uložíme na požadované místo do konstrukce. Při odborné ukládce a dodržení technologických zásad, se mohou odběratelé těšit z perfektně rovného povrchu a potěru s parametry splňujícími přísné požadavky platných norem.

Závěrem je důležité mít na paměti, že klíčem k naplnění vysněné architektonické vize, je úzká spolupráce všech zúčastněných stran na realizaci projektu – tedy zadavatele, architekta, výrobce betonu a realizační firmy. Pouze je nutné dopředu specifikovat co je pro danou konstrukci a výsledný povrch betonu nejlepší. Uvedený stavební materiály vyvinula skupina Českomoravský beton, člen HeidelbergCement Group, která působí již přes 20 let na trhu stavebních hmot v České republice. V případě zájmu o konkrétní barevné řešení podlahy neváhejte kontaktovat přímo výrobce. Více informací a kontakty naleznete na www.cemflow.cz.

podle podkladů společnosti

Kvalitní a stylové barevné podlahy

URL:
http://www.transportbeton.cz

Žádost o více informací od firmy Českomoravský beton, a. s.
 
Další informace získáte od firmy Českomoravský beton, a. s. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Viz také:
07. - Podlahové konstrukce a materiály

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2020 Business Media CZ, s. r. o.