Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
18. 7. 2014

Mobilní verze webu Transportbeton.cz

 

Zbrusu nové řešení pro stavebníky nabízí mobilní verze webu Transportbeton.cz. Prostřednictvím chytrého mobilního telefonu umožňuje web snadno a rychle vyhledat kontakt na nejbližší betonárnu skupiny Českomoravský beton v okolí. Poskytne informace o vzdálenosti k ní a díky vazbě na navigační modul pak do vybrané betonárny zákazníka lehce dovede.

Adaptace internetových stránek pro mobilní telefony je reakcí skupiny Českomoravský beton na současné trendy v oblasti informačních technologií a využívání mobilních zařízení na straně zákazníků. Klíčová v tomto případě byla uživatelská přívětivost a snadná ovladatelnost internetové aplikace, která výrazně zjednodušuje orientaci v nabídce výrobků a služeb prostřednictvím mobilních telefonů. Součástí nového řešení je mimo jiné i optimalizace poptávkového systému, který zákazníkovi umožňuje na jedné stránce jednoduše vyplnit a zaslat poptávku na beton online.

Mobilní adaptace webu www.transportbeton.cz je výsledkem našich analýz, jaký typ informací naši návštěvníci na statickém webu nejčastěji hledají,“ říká Ing. Jan Veselý, marketingový manažer skupiny Českomoravský beton, a doplňuje: „Z dostupných zdrojů máme dostatek informací, takže přesně víme, co naši zákazníci vyhledávají. Transportbeton.cz je jedním z našich klíčových komunikačních kanálů, proto chceme reagovat na velký nárůst používání tzv. chytrých mobilních telefonů ze strany našich stávajících i potenciálních zákazníků.

Sekce „Beton a další produkty“ stručně provede kompletní nabídkou skupiny Českomoravský beton. Každý produkt zde má svou podstránku včetně kontaktu na technického poradce, který může zodpovědět případné dotazy. Sekce „Betonárny“, jak už bylo řečeno výše, informuje o provozech skupiny Českomoravský beton, lokalizuje nejbližší betonárnu a díky propojení s navigací k ní také umí zájemce dovést. U každého provozu je uveden kontakt na provoz betonárny, na obchodníka i dispečink čerpání betonu. Zároveň je z aplikace možné zaslat rychle on-line poptávku. „Mobilní řešení webu Transportbeton.cz jde výrazně naproti uživatelům mobilních zařízení, kteří vítají především snadnou ovladatelnost a jednoduchost v součinnosti s rychlým vyhledáním požadovaných informací,“ doplňuje Jan Veselý ze společnosti Českomoravský beton, a.s.

Dle podkladů společnosti Českomoravský beton, a. s.

Mobilní verze webu Transportbeton.cz

URL:
http://www.transportbeton.cz

Žádost o více informací od firmy Českomoravský beton, a. s.
 
Další informace získáte od firmy Českomoravský beton, a. s. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Viz také:
01. - Základní stavební materiály a výrobky

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2020 Business Media CZ, s. r. o.