Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
28. 10. 2012

ODHLUČNĚNÁ DOMOVNÍ KANALIZACE RAUPIANO PLUS: TICHO JAKO ZÁKLAD PRO KVALITNÍ BYDLENÍ

 

Ten, kdo se rozhoduje stavět, uvažuje v dlouhodobé perspektivě, neboť rozhodnutí, která se přijmou dnes, mají svůj vliv po desetiletí. V rámci pečlivého zvážení z hlediska nákladů a užitkovosti je tudíž důležité vybírat řešení orientovaná do budoucna. Odhlučněnou domovní kanalizací RAUPIANO PLUS nabízí REHAU systém, který v oblasti domovní techniky zaručuje kvalitu, klid a tím i komfort bydlení. Subjektivně vnímaná hladina hluku se, oproti běžným trubkám pro vnitřní kanalizaci, značně snižuje, takže je prakticky neslyšitelná.

Dimenze a hydraulické vlastnosti RAUPIANO PLUS jsou v souladu se stávajícími německými a evropskými normami. Tím jsou odtokové schopnosti jednoznačně definovány a při projektování je možné postupovat podle, po léta osvědčeného, systému HT. RAUPIANO PLUS je certifikováno u ITC Zlín a celé řady evropských zkušebních institutů jako např. Německým institutem pro stavební techniku v Berlíně (Deutsches Institut fuer Bautechnik in Berlin).

Zvukově izolační vlastnosti RAUPIANO PLUS jsou směrodatné. Hluk se v kanalizačních systémech šíří vzduchem i hmotou. Při vývoji RAUPIANO PLUS byl kladen velký důraz na minimalizaci obou rušivých elementů a odstranění obtěžování hlukem. Cíle bylo dosaženo inteligentní , třívrstvou konstrukcí trubní stěny ze speciálního materiálu a použitím patentované hluk tlumící upevňovací techniky. Vlastnosti tlumící hluk potvrdila zkouška v rámci standardního pokusu dle EN 14366 v renomovaném Frauenhofer institutu pro stavební techniku ve Stuttgartu. Jako měřítko byla, na rozdíl od DIN 4109 (Hluková ochrana ve výškových budovách), použita současná a výrazně přísnější směrnice VDI 4100.

Na základě vysoké rázové odolnosti, která je vyžadována v „drsném“ stavebním provozu a to zejména v zimních měsících, smí být RAUPIANO PLUS viditelně označeno symbolem „Ledový krystal“ (sněhová vločka). Tato klasifikace dle EN 1451/1411, jakož i jednoduchá manipulace a rychlá montáž zaručují i při nízkých teplotách naprostou spolehlivost instalace. Navíc je u RAUPINO PLUS zachován osvědčený způsob spojování jako u HT, tj. pomocí násuvného hrdla s gumovým těsněním. Není potřeba žádné dodatečné nářadí.

Systém RAUPIANO PLUS je odolný vůči korozi, kyselinám a vysokým teplotám. Oděruvzdorný a absolutně hladký vnitřní povrch zajišťuje optimální hydraulické poměry. Inovativní protipožární řešení je přizpůsobeno celému systému, je certifikováno nezávislým institutem a splňuje příslušné zákonné normy.

Kompletní sortiment trubek, tvarovek a příslušenství v dimenzích DN 40 až DN 200, kompatibilita s běžnými systémy HT a KG a atraktivní vzhledové provedení jsou vrcholem moderního systému udávajícího směr do budoucna.

Skupina REHAU

REHAU je spolehlivým a stabilním partnerem pro místní dodavatele a obchodní partnery v regionu. Jako prvotřídní značka na bázi polymerů je REHAU celosvětově uznávanou vedoucí firmou v oblastech stavebnictví, automobilového průmyslu a průmyslu. Na kontinuálním růstu se REHAU podílí vlastními silami - silou inovací a kompetentním řešením v oblasti technik pro zpracování povrchů, vývoje materiálu a systémů je jedinečným moderním a profesionálně řízeným rodinným podnikem v oblasti průmyslu umělých hmot. Přes 15.000 pracovníků na 170 místech na celém světě se angažovaně podílí na úspěchu. REHAU Česká republika je součásti regionu jihovýchodní Evropy se sídlem správy v Guntransdorfu u Vídně.

Dle podkladů společnosti REHAU, více informací na odkaze.

ODHLUČNĚNÁ DOMOVNÍ KANALIZACE RAUPIANO PLUS: TICHO JAKO ZÁKLAD PRO KVALITNÍ BYDLENÍ

URL:
http://www.rehau.cz

Žádost o více informací od firmy REHAU, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy REHAU, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Viz také:
16. - Domovní instalace

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2020 Business Media CZ, s. r. o.