Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
24. 9. 2017

Střešní krytiny KM Beta – od klasiky až moderní zpracování střechy

 

Střecha už dávno není pouhým ochranným prvkem, který chrání dům před nepřízněmi počasí. Kromě vzhledu totiž ovlivňuje i jeho celkovou funkčnost. Pokud se tedy chystáte na výměnu, opravu či stavbu úplně nové střechy, měli byste dostatek času věnovat výběru správného materiálu. Právě ten totiž hraje stěžejní roli z hlediska správné funkčnosti i ve vzdálenější budoucnosti. Střešní tašky od největšího českého výrobce betonové krytiny, vápenopískových a pálených zdicích prvků společnosti KM Beta představují v tomto ohledu ideální volbu. Díky kvalitnímu zpracování a vysoké odolnosti vytvoří prvotřídní střechu na dlouhé roky.

Při výběru konkrétních tašek je vždy dobré dbát na nejen na osobní preference či místní zvyklosti, ale také na samotnou architekturu domu. Ta může být různá, což se snaží zohlednit i společnost KM Beta ve své nabídce. Její součástí jsou proto tři základní typy tašek s různými tvary. Určeny jsou pro sklony střech od 12 do 90 stupňů. Jejich základním společným prvkem je precizní zpracování a výroba z ryze českých materiálů, které taškám zaručují dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Střešní krytiny KM Beta oplývají bohatými možnostmi barevných provedení. Taška KMB HODONKA je k dispozici kromě klasické cihlové také višňová, hnědá a černá barva. Krytina KMB BETA pak k tomuto spektru přidává barvy další, a to šedou, zelenou a případně i modrou. Velkou výhodou u tohoto typu je také možnost výběru povrchové úpravy. K dispozici je lesklý Briliant či matné provedení Elegant. Specialitou je dvoubarevná varianta Efekt, jež kombinuje višňovou a černou. Pro ty, kteří povrchové úpravě nepřikládají příliš velkou důležitost, pak přijde vhod ekonomická volba Standard, která nabízí probarvený beton bez povrchové úpravy. Zatím poslední novinkou v sortimentu střešních krytin společnosti KM Beta pak představuje taška KMB ROTA. Ta je prozatím k dispozici pouze v černé barvě v lesklém provedení Briliant.

KMB ROTA je určena k pokrytí šikmých střech se sklonem od 15 do 90 stupňů. Vyznačuje se hladkým a rovným povrchem – taška je vyrobená z jemnozrnného probarveného betonu a její povrch je opatřen speciálním akrylátovým nástřikem, který jí pomáhá lépe odolávat povětrnostním vlivům. Díky svému tvaru se hodí pro moderní stavby s hladkou jednoduchou linií.

Díky přítomnosti snížené vodní drážky dokáže při nepřízni počasí eliminovat zafukování sněhu a deště v příčném směru. Patní žebrování z rubové strany krytiny zase brání zafukování sněhu a deště ve směru podélném. Základní tašky se kladou na vazbu. Betonová střešní krytina KMB ROTA je tak nejen elegantní svým plochým tvarem, ale zároveň vysoce účelná. Její dlouhou životnost zajišťuje kvalitní povrchová úprava. Ta je také zárukou rovnoměrné barevnosti a barevné stálosti.

Střešní systém společnosti KM Beta zahrnuje vedle tašek více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších konstrukcí a řeší možné nedostatky ještě dříve, než nastanou. Stejně jako střešní krytina jsou tyto doplňky dostupné v sedmi barevných provedeních, takže lze bez problému sladit barvu a provedení doplňků s vybranými střešními taškami. Oproti dosud používaným plastovým variantám mají ty betonové spoustu předností, především podstatně delší životnost. Zatímco u betonových doplňků činí až sto let, v případě plastových doplňků je jen přibližně třetinová. I proto může KM Beta nabídnout zákazníkům na betonové doplňky záruku stejně dlouhou jako u základních tašek, tedy 30 let.

Více informací na www.kmbeta.cz, nebo na bezplatné lince 800 150 200. Dle podkladů společnosti KM Beta, a. s.

Střešní krytiny KM Beta – od klasiky až moderní zpracování střechy

Žádost o více informací od firmy KM Beta, a. s.
 
Další informace získáte od firmy KM Beta, a. s. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Viz také:
06. - Střechy a příslušenství

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.