Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
10. 3. 2011

Stropy FERMACELL s přiznanými spárami

 

Stropy FERMACELL s přiznanými spárami nabízejí špičkové akustické parametry, atraktivní pohledové dřevěné trámy, zdravé bydlení a jednoduchou montáž a zpracování.

Výhody suchých stropních konstrukcí FERMACELL – nízká hmotnost, nadprůměrné akustické a tepelněizolační parametry, hospodárnost, minimální technologické prostoje, rychlost a flexibilita výstavby – jsou poměrně známé, společnost Fermacell k nim nyní přesto přidává něco navíc. Podstata nové multifunkční stropní konstrukce je velmi jednoduchá – každá z vrstev plní svou vlastní funkci. Podlahový prvek FERMACELL 2 E 22 slouží jako nášlapná vrstva, současně však zlepšuje kročejovou a vduchovou neprůzvučnost. Podlahová voština FERMACELL z drceného vápence zlepšuje akumulační vlastnosti a zvyšuje hmotnost konstrukce, což má příznivý vliv na akustiku objektu. Deska na bázi dřeva a dřevěné stropní trámy (KVH) plní nosnou funkci, mezi nimi uložená konopná nebo dřevovláknitá izolace přispívá k lepším akustickým a izolačním vlastnostem. Konstrukce akumuluje teplo a reguluje vlhkost. Pohledové trámy jsou výrazným estetickým prvkem, přiznané spáry zjednodušují montáž a zpracování.

Důležitým prvkem jsou sádrovláknité desky FERMACELL greenline v tloušťce 10 mm, které díky čisticím schopnostem účinné látky na bázi keratinu pozitivně ovlivňují kvalitu a čistotu ovzduší v interiéru. Ekologická přívětivost a vlastnosti důležité pro regulaci klimatu jsou u sádrovláknitých desek FERMACELL greenline doplněny dalšími pozitivními vlastnostmi, jako jsou stabilita, schopnost ochrany proti hluku a jednoduchost a spolehlivost upevňování předmětů.

Stropy s přiznanými spárami se řadí mezi systémová řešení společnosti Fermacell, které nabízejí splnění širokého spektra požadavků, kladených na novostavby a rekonstrukce. Fermacell představí své produkty na veletrhu Dřevostavby 2011, který se koná 24.–27. 2. na pražském holešovickém výstavišti (stánek 4A11). Fermacell je pravidelným účastníkem, letošní veletržní účast je však přesto výjimečná – v roce 2011 si firma připomíná 40leté výročí značky FERMACELL, což se odrazí i na dění v expozici. Připravena bude i soutěž pro návštěvníky.

podle podkladů společnosti Fermacell

Stropy FERMACELL s přiznanými spárami

URL:
http://www.fermacell.cz

Žádost o více informací od firmy Fermacell GmbH
 
Další informace získáte od firmy Fermacell GmbH po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Viz také:
03. - Konstrukce svislé a vodorovné, konstrukční systémy

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.