Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
24. 2. 2018

Veletrh FENSTERBAU/FRONTALE 2018 proběhne na konci března v Norimberku

 

Ve dnech 21. - 24. března 2018 se uskuteční další ročník norimberského veletrhu Fensterbau Frontale, zaměřeného na okna, dveře a fasády. Tradiční přehlídky kontaktů, novinek a inspirace se zúčastní také společnost Schüco Polymer Technologies KG, plastová divize mezinárodního výrobce systémů pro opláštění budov Schüco International KG. Stánek č. 403 najdou zájemci v hale č. 7. Německý výrobce plastových profilů má pro zpracovatele a distributory okenních systémů připraveny produkty s přidanou hodnotou. Na ploše 577 m2 bude k vidění nový posuvně-zdvižný dveřní systém Schüco LivIngSlide a okenní systém Schüco LivIng Alu Inside.

Více designu, komfortu, bezpečnosti i služeb

Výrobou plastových systémů se firma Schüco zabývá již více než 30 let. Na vysoce konkurenčním trhu si stojí za špičkovou kvalitou, inovativními řešeními, kompletními produktovými řadami, zkušenostmi skrze materiály a špičkovými podpůrnými službami ve všech fázích výrobního procesu. Dlouhodobá spolupráce s partnerskými firmami je tak založena na komplexním portfoliu služeb, což se promítne i na veletrhu. Výrobci a distributoři okenních systémů budou na stánku přivítáni sloganem "Přidaná hodnota pro váš úspěch".

Prezentace produktů, služeb a informací bude na stánku o rozloze téměř 580 m2 rozdělena do tematických studií, seskupených kolem centrálního prostoru. Zájemci se mohou těšit na tato čtyři témata: "More design - více designu", "More comfort - více komfortu", "More security - více bezpečnosti" a "More service - více služeb".

Inovace a do budoucna orientované produkty

Premiéru zde bude mít nový systém posuvně-zdvižných dveří Schüco LivIngSlide. Konstrukci, vhodnou pro novostavby i rekonstrukce, charakterizuje stavební hloubka křídla 82 mm a tepelně izolační hodnota Uf až 1,2 W/(m2K). Posuvné dveře lze vybavit širokou škálou dekoračních fólií, k dispozici je exkluzivní technologie metalických barev Schüco AutomotiveFinish nebo hliníkové krycí lišty Schüco TopAlu. Přidaná hodnota pro zpracovatele spočívá v použití svařitelného EPDM těsnění, strojním opracování křídla, jednoduché instalaci, variabilitě zasklení (tloušťka skleněné tabule mezi 24 až 52 mm). Výhodou je také příslušenství shodné s okenním systémem Schüco LivIng a možnost lepení skel.

Před dvěma roky firma Schüco na veletrhu v Norimberku představila a následně na trhu úspěšně zavedla okenní a dveřní systém Schüco LivIng. Nyní chystá tuto sérii rozšířit o variantu bez ocelové výztuhy s certifikací pro pasivní domy podle Dr. Feista. Místo oceli výrobce používá již osvědčenou patentovanou technologii spojení hliníkovou výztuhou. Nový okenní profil Schüco LivIng Alu Inside je 100% recyklovatelný a disponuje odolností proti vloupání ve třídě RC2. Zpracovatelé ocení lehčí bezocelovou konstrukci, která přináší benefity při skladování, výrobě i montáži, dále integrované EPDM těsnění, kompatibilní se zasklením tloušťky 24 - 52 mm, a možnost lepení skla.

Na stánku budou k vidění i nové ochranné prvky proti vypadnutí, řešení ventilace, rozšířený sortiment kování, 0mm bezbariérový práh a nové kontury u hliníkových krycích lišt Schüco TopAlu. Portfolio rozšiřují okenní a dveřní systémy speciálně vyvinuté pro mezinárodní trhy. Dalším příkladem inovativního přístupu firmy je nový stroj pro efektivnější montáž kování i rozsáhlé softwarové programy.

Pro více informací navštivte www.schueco.cz a www.frontale.de. Dle podkladů společnosti Schüco CZ s. r. o.

Veletrh FENSTERBAU/FRONTALE 2018 proběhne na konci března v Norimberku

Žádost o více informací od firmy Schüco CZ s.r.o.
 
Další informace získáte od firmy Schüco CZ s.r.o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Viz také:

03. - Konstrukce svislé a vodorovné, konstrukční systémy
04. - Fasády
09. - Otvorové výplně

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2020 Business Media CZ, s. r. o.