Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
23. 3. 2018

Ventilační systém Schüco VentoLife: Čistý vzduch má cenu zlata

 

Sofistikovaný přístup k designu a funkčnosti vynesl společnosti Schüco tři prestižní ocenění, včetně zlaté ceny iF Design Award 2018 pro systém Schüco VentoLife v kategorii Technologie budov. Výjimečné designové provedení ventilačního systému, který umožňuje větrat a přitom dýchat čistý vzduch i ve městech, vybrala za vítěze mezinárodní porota složená ze 63 nezávislých odborníků, kteří hodnotili 6400 přihlášek z 54 zemí. Jejich bravo patřilo společnosti Schüco ještě dvakrát. Cenu iF Design Award v kategorii Technologie budov získala téměř bezrámová konstrukce tvořená kombinací posuvných a fasádních systémů s panoramatickým designem Schüco ASS 77 PD a Schüco FWS 35 PD. Dalším nositelem iF Design Award je pak protipožární a protikouřová ochrana Schüco FireStop.

Schüco VentoLife: Zlaté ventilační designové řešení pro větrání i ve městech

Ventilační systém Schüco VentoLife je integrován do okenního profilu a disponuje víceúrovňovým vysoce výkonným vzduchovým filtrem, který příchozí vzduch zbavuje nežádoucích nečistot - prachu a dalších částic škodlivých pro lidské zdraví a vyskytujících se hlavně ve městech. Při recirkulaci je vzduch uvnitř místnosti čištěn tak kvalitně, že nejmenší částice, alergeny a škodlivé sloučeniny pod jeden mikrometr se ze vzduchu odfiltrují s účinností 99,5 %.

Skutečně výjimečná funkce tohoto okna nabízí do rámu integrovaný automatický filtr a ventilační systém, který nepropouští škodlivé látky ze vzduchu. Z řešení je vidět i cítit precizní zpracování i pečlivá volba materiálů. To z něj dělá skutečný projev špičkové moderní architektury, vždyť i displej je harmonicky integrován. Systém je vhodný pro hliníkové profily a lze jej zabudovat do fasádních systémů Schüco; může být použit i v rámci modernizačních projektů," zdůvodnila odborná porota své rozhodnutí udělit zlaté ocenění iF Design Award 2018 systému Schüco VentoLife.

Díky systému VentoLife, certifikovanému organizací TÜV, může Schüco nabízet filtrační řešení, které imponuje i svou nenápadnou instalací. Jednotku lze do vybraných okenních a fasádních systémů Schüco zabudovat zevnitř i zvenku, horizontálně i vertikálně, což zvyšuje úroveň architektury rezidenčních i komerčních budov. Přívod venkovního vzduchu do místnosti zajišťuje senzoricky řízená vzduchová klapka (monitoruje se vlhkost, úroveň znečištění tuhými látkami, míra znečištění těkavými organickými sloučeninami). Elektricky ovládaná vzduchová / recirkulační klapka chrání před průvanem a deštěm i v otevřeném stavu. Zavírá se automaticky podle kvality vzduchu v místnosti. Display s LED diodami poskytuje aktuální informace o provozním stavu a kvalitě okolního vzduchu.

Cena iF Design Award 2018 za úžasný panoramatický design téměř bezrámových systémů

Maximální průhlednost díky úzkým rámům – vizuálně téměř bezrámová kombinace posuvného systému Schüco ASS 77 PD s fasádním systémem Schüco FWS 35 PD vytváří výrazný puristický design. Zasklení lze zapustit do podlahy nebo namontovat do stropních podhledů a vyznačuje se vysokou tepelnou izolací a odolností proti vniknutí. Panoramatický design byl porotou oceněn titulem iF Design Award 2018.

Bezpečné a estetické protipožární řešení Schüco FireStop dostalo iF Design Award 2018

Protipožární a protikouřová ochrana Schüco FireStop je bezpečným i estetickým řešením. Úzké dveřní profily hliníkových protipožárních dveří s pohledovou šířkou pouhých 127 mm, možnost zvětšení systémových rozměrů se světlým průchodem o šířce až 1500 mm a výšce až 3100 mm a navíc skryté kování představují špičkové konstrukční řešení, které si zasloužilo ocenění iF Design Award 2018. Díky otevřené geometrii profilů je u protipožárních systémů Schüco ADS 90 FR 30 a protikouřových systémů Schüco FireStop ADS 76.NI SP možno jednoduše provádět dodatečné změny a úpravy.

Pro více informací navštivte www.schueco.cz. Dle podkladů společnosti Schüco CZ s. r. o.

Ventilační systém Schüco VentoLife: Čistý vzduch má cenu zlata

Žádost o více informací od firmy Schüco CZ s.r.o.
 
Další informace získáte od firmy Schüco CZ s.r.o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.