Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
1. 10. 2012

Vyšel nový katalog pro plánování a zpracování podlahových systémů FERMACELL

 

Přepracovaný katalog s názvem „Podlahové systémy FERMACELL – plánování a zpracování“ na 80 stranách podrobně představuje použití a návrh suchých podlahových systémů ve stavbách. Je pomůckou nejen pro architekty, projektanty a akustiky, ale také pro montážní firmy, soukromé stavebníky, studenty a další zájemce o moderní suchou výstavbu.

V novém katalogu jsou představeny výrobkové novinky i výsledky nových akustických zkoušek podlahových systémů FERMACELL. Představen je například nový podlahový prvek 2E35, tvořený dvěma sádrovláknitými deskami tl. 12,5 mm a 20 mm minerální deskou. Nová je minimální tloušťka vrstvy rychlotuhnoucího podsypu FERMACELL 30 mm, materiálu charakteristického vysokou stabilitou, nízkou hmotností a pochůzností po 6 hodinách. Rychlotuhnoucí podsyp FERMACELL je použitelný i tam, kde suché podsypy použít nelze. Max. tloušťka vrstvy 2000 mm se využívá např. u klenutých stropů. Nechybí také informace k letošní novince – sprchovém podlahovému setu pro liniové žlaby FERMACELL Powerpanel TE.

Nová část v kapitole Podlahové krytiny, věnovaná velkoformátové dlažbě, dává odpovědi na otázky, jaké jsou dovolené maximální rozměry keramické dlažby a dlažby z přírodního kamene u běžných podlah s podlahovými prvky FERMACELL, u podlah s podlahovým vytápěním nebo ve skladbách podlah s dodatečným izolantem EPS. Nechybí ani užitečné poznámky k použití velkoformátové dlažby – například vyrovnání nerovností podkladu, způsob pokládky dlažby, poměr stran dlažby nebo kladečský plán.

Nové akustické zkoušky podlahových systémů FERMACELL dokladují kročejovou neprůzvučnost skladeb s podlahovým topením či s vyrovnávacím a rychlotuhnoucím podsypem, díky využití nového podlahového prvku 2E 35 se až o 31 dB zlepšila kročejová neprůzvučnost betonových stropů.

Nový katalog si můžete stáhnout na stránkách www.fermacell.cz.

Vyšel nový katalog pro plánování a zpracování podlahových systémů FERMACELL

URL:
http://www.fermacell.cz

Žádost o více informací od firmy Fermacell GmbH
 
Další informace získáte od firmy Fermacell GmbH po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Viz také:
07. - Podlahové konstrukce a materiály

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2020 Business Media CZ, s. r. o.