Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
15. 8. 2011

Wienerberger na FOR ARCHU představí nové produkty a služby

 

Společnost Wienerberger na stavebním veletrhu FOR ARCH v Praze-Letňanech představí jak nové cihly POROTHERM pro pasivní domy, tak nové zajímavé služby pro koncové zákazníky.

Expozici firmy, kterou návštěvníci naleznou ve stánku č. 14, hala A1, bude dominovat působivá cihlová rozhledna jako odkaz na různorodé a architektonicky unikátní stavby, jež v minulosti vznikaly z klasických cihel. Zájemci se zde budou moci seznámit i s novou cihlou plněnou minerální vatou POROTHERM T Profi, jež byla uvedena na trh letos na jaře.

Ve stánku budou probíhat i praktické ukázky zdění jak se zdicí pěnou POROTHERM DRYFIX, tak nově i s maltovacím vozíkem pro celoplošnou maltu. Jedná se o technologii, která se používá speciálně u broušených a u cihel plněných minerální vatou. Návštěvníci zde mohou zhlédnout také speciální konstrukci pohledově velmi efektního rohového okna, u něhož již není nutné budovat mohutný rohový sloupek.

„Nové služby pomohou klientům zvýšit kvalitu projektové dokumentace cihlového domu a tím následně i stavby,“ říká Roman Busta, ředitel prodeje a marketingu společnosti Wienerberger cihlářský průmysl. „Věnovali jsme se také tomu, jak stavebníkům pomoci uspořit při výstavbě a zjednodušit logistiku zásobování.“

Velký zájem se na veletrhu čeká o řadu cihel plněných minerální vatou POROTHERM T Profi i o POROTHERM EKO+. Z obou lze při vhodně řešeném projektu a dodržení dalších podmínek postavit nízkoenergetický či pasivní rodinný dům bez toho, aby se muselo zateplovat obvodové zdivo.

V expozici Wienerbergeru je připravena i mimořádná nabídka, určená jak pro zájemce o hrubou stavbu, nebo o výstavbu rodinného domu na klíč. V programu POROTHERM DŮM je přitom zcela na nich, zda budou stavět podle typového nebo individuálního projektu. „Podmínkou programu je pouze výstavba z našich cihel a realizace domu jednou z vybraných a proškolených stavebních forem,“ uvádí ing. Roman Šulista, vedoucí programu POROTHERM DŮM Wienerberger. Za to stavebníci získají jistotu spolupráce s kvalitní a ověřenou stavební firmou i další výhody programu.

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2011 bude probíhat v Praze Letňanech od 21. do 25. září. Expozice společnosti Wienerberger bude umístěna v hale A 1, stánek č. 14. Návštěvníkům zde budou k dispozici i odborníci, kteří poradí v otázkách výstavby nebo rekonstrukce. Více informací najdete na www.porotherm.cz.

podle podkladů společnosti Wienerberger

Wienerberger na FOR ARCHU představí nové produkty a služby

URL:
http://www.wienerberger.cz

Žádost o více informací od firmy Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.
 
Další informace získáte od firmy Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2020 Business Media CZ, s. r. o.