Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
22. 5. 2010

Ytong přichystal novinky pro přestavbu interiérů

 

Výrobce pórobetonu Ytong není jen lídrem v oblasti výstavby nových, energeticky úsporných a nízkoenergetických domů, ale i na poli rekonstrukcí. V letošním roce obohatí sortiment Ytong několik novinek, které stavebníkům rekonstrukci interiéru usnadní a vnesou do jejich domovů kreativní oblé tvary.

„Rekonstrukce nadále patří mezi naše klíčové segmenty. Jedním z důvodů, proč se snažíme sortiment pro tuto oblast výstavby neustále zdokonalovat, je skutečnost, že počet staveb realizovaných svépomocí neklesá. Zlepšováním našeho sortimentu se stavebníkům snažíme drobné i rozsáhlejší rekonstrukce maximálně ulehčit,“ říká k posledním změnám Ivana Havlíčková, vedoucí marketingu společnosti Xella CZ.

Pórobeton Ytong je ideální materiál pro všechny typy rekonstrukcí. Snadno se s ním pracuje a rekonstrukci zvládne každý šikovnější český kutil. Nízká hmotnost materiálu nezatěžuje původní konstrukce a rychlá realizace s minimálním odpadem umožňuje stavební práce i za běžného chodu domácnosti. Bílé stěny z pórobetonu navíc v interiéru přispívají ke zdravému a komfortnímu prostředí.

Nová tvárnice pro milovníky oblých tvarů

Nejviditelnějším přírůstkem v sortimentu pórobetonu Ytong pro segment rekonstrukcí je masivní oblouková tvárnice. „Ocení ji každý, kdo sází na kreativní řešení svého interiéru. Ytong se sice velmi lehce tvaruje a vytvořit z něj oblinu není vůbec problematické, nové obloukovky ale stavebníkům přinesou výrazné zrychlení stavebních prací,“ vysvětluje Havlíčková. Dalším přínosem je podle jejích slov minimální odpad, což ocení každá domácnost, která je během inovace v plném provozu. Obloukové tvárnice budou dostupné v tloušťce 100 mm a výšce 200 mm ve dvou variantách o rozdílném rádiu 500 mm a 900 mm. Možnosti jejich použití jsou neomezené. Zděním s oblých tvárnic Ytong si stavebníci ve svém domově mohou vystavět kulatý nebo spirálovitý sprchový kout, individuálně řešený vestavěný nábytek, zakulacenou obezdívku, oblou příčku nebo například originální podezdívku u kachlových kamen.

Nové, dokonalejší příčkovky Ytong

K praktickému technologickému zdokonalení dochází také u příčkovek Ytong, které jsou českým stavebníkům dobře známy v hladkém provedení. Výrobce je nyní doplnil o příčkovky s perem a drážkou v tloušťce 100 a 150 mm. Zdánlivě nenápadná změna může představovat pro svépomocné stavebníky výrazné ulehčení, zrychlení a zpřesnění stavebních prací. Příčkovky opatřené perem a drážkou do sebe jednoduše zapadají a na tenkovrstvou maltu se zdí pouze u vodorovných spár.„Podobným rozšiřováním a zdokonalováním sortimentu se ještě více přibližujeme myšlence velké stavebnice Ytong, se kterou se rychle naučí zacházet i amatérský řemeslník,“ dodává na závěr Ivana Havlíčková.

podle podkladů společnosti Xella CZ

Ytong přichystal novinky pro přestavbu interiérů

URL:
http://www.xella.cz

Žádost o více informací od firmy Xella CZ, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy Xella CZ, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iSTAVinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantní dodavatele. Využijte funkci Hromadný dotaz.
     


Viz také:
03. - Konstrukce svislé a vodorovné, konstrukční systémy





Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.